knihy – EGGENLAND

Enjoy FREE worldwide shipping on EVERYTHING! ❤️ Due to Covid-19 there might be shipping delays


První e-kniha od Eggenland Publishing je na světě!


A je to e-kniha, jakou jste ještě neviděli. Jak se dal Minimilián dohromady od spisovatelky a ilustrátorky Eggen je kombinací interaktivní knihy, komixu a animovaného filmu. Připravte si prsty, otevřete oči i uši dokořán a ponořte se do příběhu o malém ale šikovném křečkovi Minimiliánovi, který pracuje v reklamní agentuře v oddělení drobného reklamního písma. Čeká vás osvěžující dávka humoru, zdravá porce silných emocí a nějaké to zamyšlení na závěr. Kromě verze Interaktiv pro iPady nabízíme také neinteraktivní, zato bohatě ilustrovanou verzi Klasik pro iPady a Android tablety.

E-KNIHU ZÍSKÁTE SNADNO

1. Po zaplacení vám do e-mailu přijde odkaz ke stažení
2. E-knihu si stáhněte do svého iPadu nebo tabletu
3. Z App Store nebo Google Play si stáhněte čtečku Kotobee Reader
4. Otevřete e-knihu ve čtečce a voilà!

Která verze to bude?

CHCI INTERAKTIV

Ilustrovaná, animovaná, ozvučená a interaktivní e-kniha pro iPady. Určená ke čtení ve čtečce Kotobee Reader, která podporuje formát epub 3.0.
Velikost: 447 MB

CHCI KLASIK

Ilustrovaná e-kniha pro iPady a Android tablety, kterou můžete, kromě čtečky Kotobee Reader, pohodlně číst i zakoupit v Apple Books .
Velikost: 52 MB
KOLEKCE MINIMILIÁN

Ilustrace z knihy Jak se dal Minimilián dohromady si můžete pořídit jako umělecké reprodukce, plakáty či pohlednice nebo na hrnečcích, tričkách, zápisnících, taškách a dokonce i na odznáčcích.


FAQ


Proč potřebuji Kotobee Reader?

Protože podporuje formát epub 3. Ve verzi Interaktiv si tak užijete animace, interaktivní prvky i zvuky. Navíc, když si naši e-knihu čtete v Kotobee Readeru, vidíte ji přesně tak, jak byla vytvořena. Verzi Klasik pro iPad a Mac si však můžete číst i zakoupit také v Apple Books.

Proč je verze Interaktiv pouze pro iPady?

Rádi bychom ji nabízeli i pro Android tablety, ale nejnovější interaktivní formát epub 3 jednoduše nezvládají. Aspoň zatím.

A když se chci na něco zeptat nebo napsat recenzi?

Je to první knižní projekt od Eggenland Publishing, takže nás každá otázka i názor od našich čtenářů potěší. Pište na hello@eggenland.comDěkujeme za podporu nezávislého umění!