PRVNÍ E-KNIHA OD EGGENLAND PUBLISHING JE NA SVĚTĚ!

Enjoy FREE worldwide shipping on EVERYTHING! ❤️ Due to Covid-19 there might be shipping delays

PRVNÍ E-KNIHA OD EGGENLAND PUBLISHING JE NA SVĚTĚ!

Jak se dal Minimilián dohromady e-kniha Eggenland Publishing

A je to e-kniha, jakou jste ještě neviděli ani neslyšeli. Znáte to. Většina e-knih obsahuje jen text a pokud se v ní nachází obrázky, jsou často špatně zalomené. Takové e-knihy se pouze snaží zkopírovat tištěnou verzi knihy a nenabízí žádnou přidanou hodnotu. 

V Eggenland Publishing přemýšlíme jinak. Věříme, že e-knihy se mají už od samého začátku tvořit s vědomím, že jsou určené pro digitální svět. Protože tento svět je jiný než svět tištěných knih a nabízí nám zcela nové možnosti a způsoby, jak knihy číst. Tak proč je jednoduše nevyužít. Představte si, že obrázky ve vašich knihách ožívají, mluví na vás, reagují na váš dotek. Nezní to skvěle? Naprosto souhlasíme!:)

Jak se dal Minimilián dohromady e-kniha pro iPad Eggenland Publishing

V nové knize Jak se dal Minimilián dohromady od spisovatelky a ilustrátorky Eggen si to všechno užijete. Tato e-kniha neobsahuje jen skvělý příběh, je navíc unikátní v tom, že je kombinací interaktivní knihy, komixu a animovaného filmu. To se těžko popisuje. To musíte vidět a slyšet. 

Stačí si připravit prsty, otevřít oči i uši dokořán a ponoříte se do příběhu o malém ale šikovném křečkovi Minimiliánovi, který pracuje v reklamní agentuře v oddělení drobného reklamního písma. Čeká vás osvěžující dávka humoru, zdravá porce silných emocí a nějaké to zamyšlení na závěr.

Jste připraveni na eggscelentní čtenářský zážitek? 

Kromě animované a ozvučené verze e-knihy Interaktiv, která je vytvořena pro iPady, pro vás máme i neinteraktivní, za to bohatě ilustrovanou verzi e-knihy Klasik, kterou můžete číst jak v iPadech, tak v Android tabletech

Jak se dal Minimilián dohromady e-kniha Eggenland Publishing

A jako bonus navíc jsme pro všechny milovníky knižních ilustrací připravili Kolekci Křeček Minimilián, ve které si můžete zakoupit vaše oblíbené ilustrace jako umělecké reprodukce, plakáty či pohlednice, na hrneččích, tričkách, zápisnících, taškách a dokonce i odznáččích. Na ilustrace se tak nemusíte jen dívat, můžou se stát součástí vašeho života.

Zůstaňte na příjmu, protože kromě anglické a tištěné verze této knihy už začínáme pracovat na dalším knižním projektu. E-knihou Jak se dal Minimilián dohromady to vše jen začíná.

Držte se (knih) v době covidové!:)

Váš Minimilián a Eggenland Publishing ❤️






Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published